Потенційну небезпеку несуть величезні площі сухого  очерету на Кременчуцькому водосховищі та уздовж маленьких річок, ставків, луків, боліт.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На жаль, режим карантину, що зараз триває в Україні, для декого став додатковим приводом вирушити «на природу». Люди з міста рушили до лісу, але про небезпеку таких багать не завжди замислюються такі горе «туристи». Отож і маємо цього року вже чотири лісові пожежі загальною площею 1,8 гектара на території держлісфонду Золотоніського лісгоспу.

Пам’ятаймо, що зазвичай швидкість поширення вогню під час весняних вітрів надзвичайно висока, тож локалізувати лісові пожежі дуже важко. Для цього залучається додатково чимало працівників державної лісової охорони  та техніки Золотоніського лісгоспу.

При пожежі в зелених насадженнях,  окрім лісу, гине безліч тварин, птахів та комах, які не здатні самостійно врятуватись. Хтось з них згорає, а хтось задихається від їдкого диму.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині цьогоріч вдвічі зросла кількість пожеж.