На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять програму «Депутатський фонд» на 2020 рік, відповідно до якої обранцям на наступний рік виділяють по 7 тис.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на оприлюдненні проекти рішень Канівської міської ради.

Фактично за 2019  рік депутатами було надано  матеріальної допомоги і використано кошти в сумі 204 тис.грн. Матеріальна допомога надавалась згідно з поданими заявами та відповідними документами. Зокрема малозабезпеченим та соціально-незахищеним верствам населення на лікування та на хірургічне втручання.

Відповідно до запропонованої програми, матеріальна допомога - це форма допомоги, яка надається персонально та безпосередньо конкретній людині, мешканцю міста Канева (в окремих випадках-члену його сім’ї), який перебуває на довгостроковому лікуванні або потребує хірургічного втручання; страждає від онкологічного захворювання, учасник АТО, який зазнав поранень, травм, захворювань і потребує невідкладної допомоги.

Одноразова матеріальна допомога також надається мешканцям міста у разі стихійного лиха, пожежі, повені та інших особливих обставин, які вони не можуть подолати без сторонньої підтримки.

Сума на отримання матеріальної допомоги визначається депутатом міської ради. Розмір матеріальної допомоги визначається виходячи з обставин, що склалися, враховуючи рівень забезпечення сім’ї.

Обсяг фінансування Програми з міського бюджету на 2020 рік визначено для надання матеріальної допомоги в розмірі 238 тис.грн., з них по 7 тис.грн. на кожного депутата міської ради.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівців просять допомогти із облаштуванням кімнати для дітей-сиріт у соціальному гуртожитку.