Депутати міської ради пропонують до призначення нового директора комунального підприємства «Міський ринок» провести аудит підприємства.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень до чергового засідання Канівської міської ради.

На розгляд депутатів Канівської міської ради на черговому засіданні виносять проект рішення «Про проведення аудиту комунального підприємства «Міський ринок».

Відповідно до документу пропонують провести аудиторську перевірку комунального підприємства до призначення нового директора та результати аудиту оприлюднити на наступному пленарному засіданні.

У пояснюючій записці зазначено, що, незалежно від того, хто стане новим керівником, проведення аудиту дасть можливість дізнатися реальний стан речей на підприємстві та сформувати рекомендації стосовно подальшої роботи.

«Враховуючи, що рік тому по замовленню керівництва підприємства був проведений аудит КП «Міський ринок» і у результатах якого зафіксовано (за моїми підрахунками) 22-і невідповідності у роботі підприємства та висловлено 14 пропозицій по подальшій його роботі є доречним оцінити стан виконання рекомендацій та усунення невідповідностей у роботі Канівського КП «Міський ринок»», - зазначено у пояснюючій записці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що тарифи для підприємців, які працюють на «Міському ринку», підвищили.