За інформацією директора КП «Міський ринок» Олександра Корнієнка, збільшення розміру ставок зумовлене підвищенням мінімальної заробітної плати та зростанням витрат на електроенергію, вивіз сміття тощо.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відтак, відповідне рішення «Про погодження тарифів на утримання торгівельних місць та інших послуг на ринку» було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Таким чином абонементна щомісячна плата за 1кв.метр території складатиме 36 грн. (до цього часу була 28 грн.). Востаннє ставки переглядалися 2 роки тому – у квітні 2019 року.

Одноразова торгівля за 1 кв.м. території вартуватиме 9 грн. (було 7 грн.).

Абонементна щомісячна плата для торгівельних місць, на яких не здійснюється діяльність більше 1 місяця за 1 кв.м. території коштуватиме 32 грн.

До слова, абонементна щомісячна плата здійснюється орендарем безготівково шляхом зарахування коштів на розрахунковий рахунок КП «Міський ринок», зазначений у договорі, або через РРО та підлягає сплаті незалежно від провадження господарської діяльності.

Водночас Канівський міський голова Ігор Ренькас наголосив, що, піднімаючи тарифи, комунальне підприємство зобов’язане забезпечити комфортні умови на ринку як для підприємців, так і для покупців.

«Вчасне вивезення сміття, прибирання снігу, ремонти… Люди мають відчувати, що КП «Міський ринок» працює і дбає про них», - зауважив Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що виконком дав дозвіл на розташування сезонних закладів відпочинку на набережній.