Під час наради із користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів було прийняте рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину у другу суботу серпня, а саме 10 серпня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На початку засідання розглянули результати обліку пернатої дичини в мисливських угіддях області. Як зазначив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, результати отриманого обліку пернатих дозволяють проводити полювання в цьогорічному мисливському сезоні. Наразі здійснюється розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання).

Щодо визначення термінів полювання, то одностайно було прийнято рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину у другу суботу серпня, а саме  10 серпня.

Заступник начальника Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Людмила Довга нагадала основні вимоги до оформлення необхідної документації на відкриття полювання.

Головний спеціаліст Держпродспоживслужби в Черкаській області Олена Соколова доповіла про минулорічну вакцинацію лисиць та про ймовірне проведення вакцинації восени цього року. Зупинилася також на питанні африканської чуми свиней та розповіла про ситуацію з АЧС в Україні.

Директор ТОВ МРГ «Черкаське», голова відокремленого підрозділу громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців і користувачів мисливських угідь» у Черкаській області  Олег Кравцов розповів про перший з’їзд цієї організації, який відбувся нещодавно у Києві. Делегати зі всієї країни, в тому числі й із Черкащини,  обрали президента Асоціації, його заступників, Раду, визначили свою основну мету та прийняли ряд важливих для спільноти мисливців рішень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у лісництві на Черкащині встановили 7-метрова Ейфелеву вежу.