Після спекотних 30-34º погода на Черкащині взяла перепочинок. Температурний фон повернувся до своєї кліматичної норми і становить 21-22º, у нічні години не вище 14-16º, в окремі дні навіть 12º, вдень комфортні 26-28º.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Сьогодні синоптична ситуація у нашому регіоні визначиться впливом атмосферного фронту із заходу. А це дощі, місцями значні, грози, град та шквали. При цьому зниження температури поки буде чисто символічним: вночі 13-18º, вдень 21-26º. Нестійка погода, а саме: короткочасні грозові дощі на Черкащині утримаються ще в ніч на суботу.

Надалі під впливом виступу антициклону із південного заходу, атмосфери заспокоїться. А це значить, що у вихідні та на наступному робочому тижні переважатиме сонячна, тепла в окремі дні спекотна, без суттєвих опадів погода. Температура вдень підвищиться до 27-32º.

Новий тиждень багатий важливими подіями: 10-25 серпня оптимальні строки для сівби озимого ріпаку; в ніч з 11 на 12 серпня, в Північній півкулі очікується пік метеорного потоку Персеїди - найяскравішого в році; 14 серпня – «Перший Спас» або «Маковія», який за Народним календарем знаменує перші проводи літа і зустріч осені.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обласні метеорологи попереджають про грози, шквали та навіть град.