Старшокласники Межиріцької ЗОШ Канівського району здобули впевнену перемогу на  районному етапі всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Тепер переможці поїдуть представляти Канівський район на обласному турнірі.

Такі змагання юних пожежників під гаслом «Запобігти, врятувати, допомогти» Канівщина проводить сьомий рік поспіль. Та з кожним роком школярі якнайкраще демонструють свої знання, навички та уміння впоратися із надзвичайними ситуаціями. Значну уваги приділяють і креативу та талантам команд.

Цьогорічні змагання пройшли на базі Бобрицького НВК. Організовували конкурс представники відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА та Канівський районний відділ управління ДСНС України. Головним спонсором свята юних пожежників став народний депутат від Канівщини Владислав Голуб. Усім трьом командам-переможцям помічник народного депутата Олена Радченко вручила цінні подарунки.

Окрім традиційних конкурсів – візитівки, домашнього завдання, школярі транслювали заздалегідь підготовлені відеоролики про правила поводження з вибухонебезпечними предметами, тренувалися гасити полум’я. Усі учасники показали відмінні знання щодо правил пожежної безпеки, уміння швидко і правильно діяти в умовах інших надзвичайних подій. Не обійшлося і без гумору, кмітливих закликів, пісень і ігрових сценок. В результаті усі присутні не лише пригадали життєво важливі правила, а й отримали заряд позитивної енергії, драйву та веселого настрою.

«Перше місце посіла команда школярів з Межирічі, Друге – з Литвинця, і трете – з Бобриці,- розповідає помічник народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко.- Хочу подякувати кожному учаснику за той багаж знань, який вони вправно донесли до глядача, і за позитивний настрій. Переконана, що наші переможці зможуть достойно представити район на обласних змаганнях дружин юних пожежних».