Ліплявська сільська рада об’єднаної територіальної громади в 2019 році отримає  1 870,3 тис. грн.  на формування інфраструктури своєї громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

Виконавчий комітет сільської ради, проаналізувавши інфраструктурні проблеми громади та врахувавши численні звернення громадян, визнав що найбільш пріоритетним для громади у 2019 році є питання інфраструктури доріг.

Так, згідно Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ліплявської сільської ради на 2019 рік, Стратегії розвитку громади до 2025 року та рішення сесії сільської ради кошти було вирішено спрямувати на придбання спеціальної техніки для ремонту доріг комунальної власності.

Так, на засіданні Комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України було розглянуто та погоджено проектну заявку Ліплявської ОТГ на проект «Придбання спеціалізованої техніки та комплектуючих для СКП «Добробут» (Рециклер асфальтобетону, каток, фреза дорожня, міні-гудронатор, віброплита). Загальна вартість проекту 1 893,6 тис.грн., зокрема кошти державної субвенції – 1 870,3 тис.грн. та кошти місцевого бюджету – 23,3 тис.грн.

Станом на 1 вересня 2019 року громаді відкрито асигнування по даному проекту в сумі 1 040 тис.грн. Наразі відповідними структурними відділами виконавчого комітету сільської ради проводяться роботи по реалізації проекту, зокрема проведено тендер та підписано  договір з переможцем на придбання дорожнього котка на суму 924 тис.грн. Наступним кроком планується придбання рециклера асфальтобетону вартістю 620 тис.грн. Кінцевий термін реалізації проекту – грудень 2019 року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявому продовжують ремонтувати дороги.