Із державного бюджету на реалізацію програми «Доступні ліки» на поточний рік на території Канева та району було виділено 1 166 тис.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного лікаря КНП «Канівський ЦПМСД» Валентини Андрон.

Відтак, у Каневі та районі діє Урядова програма «Доступні ліки» відповідно до якої  жителі, із захворюваннями серцево-судинної системи,  цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою, можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою за рецептами лікарів загальної практики-сімейної медицини.

Загалом, на 2018 рік з Державного бюджету на виконання програми в місті Каневі та районі було виділено 1166,0 тис. грн.

 Протягом 2018 року лікарями загальної практики-сімейної медицини було виписано 6838 рецептів 3514 жителям міста та району, які скориставшись програмою, отримали ліків на суму 260,1 тис.грн.

 На даний час Комунальне некомерційне підприємство «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради  співпрацює з наступними аптеками, в яких можна отримати ліки по вищезгаданій програмі:

  1. ТОВ «Канівська центральна районна аптека № 91» ,Черкаська обл., м. Канів, вул. Г.Дніпра 45.
  2. КП «Лікарняна аптека Канівського району» Черкаська обл., Канівський р-н., с. Грищинці, вул. Шкільна, 10 (фактично знаходиться на території Канівської ЦРЛ по вул. Успенська, 15).
  3. ТОВ «Фармацевтична фірма «Ваше здоров’я» аптека № 309, Черкаська обл., м. Канів, вул. Г.Дніпра 1А
  4. ТОВ «Вітамінка-ЮВ» Черкаська обл., м. Канів, вул. Леніна 78А.
  5. ТОВ «Придніпровська фармацевтична компанія» (Бажаємо здоров’я), Черкаська обл. м. Канів, вул. Г.Дніпра,19.

Станом на сьогодні реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затверджений наказом МОЗ від 22.01.2018р. №111, у редакції наказу МОЗ від 05.02.2018 р. №177 включає 239 міжнародних непатентованих назв лікарських засобів.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 11 аптек Канівщини долучаються до програми «Доступні ліки».