Звіт про громадські слухання у Бобрицькій сільській раді, інформацію проблемні питання під час ремонту Канівської ЦРЛ, наповнення бюджету та реформування ЦНАПу розглянули під час розширеної наради у Канівській РДА.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Заслуханий звіт завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Віталія Скочка про проведені громадські слухання, які відбулися 11.12.2020 в с. Пшеничники Бобрицької сільської ради, де були  розглянуті питання закріплення двох земельних ділянок для користування ПрАТ «Укргідроенерго» з метою наповнення місцевого бюджету.

Громадські слухання були проведені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 № 555 « Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та положення Бобрицької сільської ради « Про громадські слухання» , затвердженого рішенням Бобрицької сільської ради.

При проведенні громадських слухань були застосовані всі протиепідемічні заходи відповідно до ПКМУ від 22 липня 2020 № 641 « Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»: присутність у залі не більше 20 осіб, застосування антисепничних засобів, наявність масок та рукавичок). Всім бажаючим висловити свою думку була надана така можливість. Були прийняті відповідні резолюції щодо погодження наданих проектів та рекомендації щодо затвердження Канівською райдержадміністрацією.

Окрім цього на нараді розглянули стан справ в Центральній районної лікарні Канівської районної ради по захворюваності на Covid -19 та проблемні питання щодо ходу будівельних робіт приймального відділення та забезпечення альтернативними джерелами енергопостачання відділень.

Питання наповнення бюджетів висвітлила заступник начальника фінансового управління Світлана Кізко. Також було порушене питання про хід реформування ЦНАПу Канівського району.

По проблемним питанням були надані головою райдержадміністрації доручення керівникам структурних підрозділів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що штат канівського терцентру збільшують на 13 одиниць.