Автор петиції Микола Ткачук переконаний, що одним із ключових факторів, які впливають на те, що українські сім’ї розпадаються, є варварська політика аліментів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на оприлюднені петиції на сайті Президента України.

«Від сучасної системи аліментів страждають, як громадяни – у 90% чоловіки, так і чиновники (суди, органи опіки та ін.). А найголовніше - страждають діти, які позбавляються батька і щасливого дитинства у повній родині.

Ми переконані у розумності та порядності українських громадян і пропонуємо відмінити аліменти на утримання неповнолітніх дітей, надав можливість українським родинам самостійно вирішувати питання про утримання на виховання своїх дітей», - зазначено в тексті петиції.

Окрім цього автор петиції стверджує, що відміна аліментів дозволить зменшити кількість розлучень та покращити демографічну ситуацію у країні. Окрім цього розвантажиться значна частина державних службовців, оскільки, за його словами, «сьогодні виконавча служба безуспішно займається стягненням аліментів із мільйонів боржників. Ці люди можуть зайнятися вирішенням більш важливих і гострих соціальних питань. Відміна аліментів також декриміналізує і статтю про їх несплату, що дозволить із полегшенням вивихнути майже мільйонам осіб, які наразі не мають можливості виплачувати аліменти».

«Аліменти дають жінці ілюзію безпеки, адже вона думає, що після розлучення колишній чоловік буде утримувати її і таким чином опосередковано заохочується руйнування сім’ї», - зазначено у тексті.

Відзначимо, що наразі відповідну петицію підписали 27 осіб із необхідних 25 000.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за місяць без заборгованості із батька стягнули понад 70 тис.грн. аліментів.