Депутати Канівської міської ради підтримали на вчорашньому сесійному засіданні проект програми «Інноваційна школа Канева», загальний бюджет реалізації котрої складе 1,4 млн грн.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Програма розрахована до 2020-го року, а в рамках її фінансування планується виділити з бюджету 1,4 млн грн, серед яких: по 300 тис грн у 2017-ому та 2018-му роках і по 400 тис у 2019 та 2020-му роках.

За попередньою інформацією, озвученою очільницею відділу освіти Надією Голдою, реалізація відповідної програми передбачає співфінансування із обласного бюджету орієнтовно у співвідношенні 50/50.

В самому ж змісті програми заплановано створення в одній із шкіл Канева, що стала учасницею програми (ЗОШ №4), моделі перспективного інноваційного розвитку з урахуванням кращого вітчизняного й зарубіжного досвіду.

В рамках цього, уже протягом лютого навчальним закладом буде розроблено перспективну модель та програму свого подальшого розвитку, яку згодом представники ЗОШ захищатимуть на обласній конференції.

Після того, у школі буде проведена реорганізація, яка передбачає конкурсний набір педагогічних працівників та формування контингенту учнів.

Також у програмі заплановане впровадження заохочувальної системи розвитку професійної компетентності педагогічних працівників, зокрема через проведення курсів і тренінгів. Крім того, передбачається покращення матеріально-технічної бази школи.

Натомість, щороку буде здійснюватися моніторинг та аналіз проміжних результатів реалізації інноваційною школою Канева перспективної моделі та програми розвитку за розробленими критеріями та індикаторами. Підсумком же реалізації програми стане відеофільм про інноваційну школу, який знімуть у квітні-червні 2020-го року та продемонструють на обласному телебаченні.

Зауважимо, що по результатам розгляду відповідного проекту програми у сесійній залі, депутатський корпус одноголосно висловився на його підтримку.