Святковий концерт до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні організували у селі Межиріч Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сектору культури Канівської районної державної адміністрації.

У селі Межиріч за участю колективів КЗ «Районний будинок культури» Канівської районної ради – народного аматорського ансамблю народної пісні «Дніпрова веселка», колективу-супутника «Народжені в Україні» (художній керівник Любов Масюк), народного аматорського ансамблю української пісні «Зорецвіт» (художній керівник Наталія Апонасевич), народного аматорського клубу спортивного і бального танцю «Спарта» (художній керівник Юлія Власенко), відбувся святковий концерт до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час заходу учасники концерту та жителі села тепло привітали свого земляка, учасника бойових дій 92-х річного Тимошенка Саву Гавриловича.

«Шквал аплодисментів супроводжував кожен номер виступу колективів. Жителі  та голова села щиро дякували за гарно проведений захід у стінах їхнього клубу», - зазначено у повідомленні сектору культури Канівської РДА.

 

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ветеранів Степанецької ОТГ привітали зі святом.