Цього року традиційно на Черкащині за підтримки агроіндустріального холдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП) реалізується проект «Село. Кроки до розвитку», завдяки якому місцеві жителі мають можливість розробити та втілити свої бізнес-ініціативи та виграти 50 тисяч гривень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

15 травня 2019 року у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар – тренінг з написання проекту на конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку», який провели тренери Ресурсного центру АНГО.

Надія Коломієць, директор філії, привітала присутніх та акцентувала їхню увагу на необхідності розвитку бізнесу в селах Канівщини. Адже малий бізнес дає економіці гнучкість, мобілізує фінансові і виробничі ресурси населення, вирішує проблему зайнятості та інші соціальні проблеми. Вона висловила впевненість в успішній реалізації проекту та побажала присутнім перемоги.

Анатолій Рекун, виконавчий директор Ресурсного центру АНГО, зазначає, що не кожен може самостійно написати бізнес-план, тож для цього проводяться тренінги та консультації. Потім кожну бізнес-ідею ретельно вивчатиме експертна комісія, а згодом учасників запросять на індивідуальні співбесіди.

Участь у заході взяли 17 осіб, в тому числі і безробітні громадяни, які виявили бажання взяти участь у конкурсі. Тренінг проходив досить активно. Присутні жваво обговорювали свої бізнес-ідеї, шукали шляхи вирішення проблем сіл та громад. Діалоги між тренерами та учасниками біли цікавими та конструктивними.

Учасники семінару-тренінгу отримали навички складання проекту, здійснили пошук інноваційних ідей та обрали ідеї бізнес – плану, з'ясували призначення комплексу маркетингу та основні правила визначення цілі бізнес-плану, визначили комерційні, соціальні результати та показники бізнес-плану. Бажаючі також отримали індивідуальні консультації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на форумі підбили підсумки реалізації «Урожаєм» проектів для розвитку громад.