Метеорологи повідомили, яку погоду варто очікувати на Канівщині на Водохреще.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя у Facebook.

Черкащина знаходиться у владі глибокого та обширного північноатлантичного циклону, який перерив доступ арктичного холоду та спровокував різке падіння атмосферного тиску - за добу знизився аж на 9 одиниць. Такі стрибки впливають на самопочуття людей, а особливо метеозалежних.

За прогнозом, у наступні дві доби утримаються помірні морози, вночі 6..11º та невеликі вдень 1..6º. Оскільки, циклони знаходяться далеко за межами нашого регіону, суттєвих опадів не чекаємо. Дискомфорту додаватиме поривчастий вітер, який місцями посилюватиметься до 15-20 м/с.

Надалі погоду формуватиме більш тепле атлантичне повітря, тому на фоні невеликих опадів, температури підвищаться вночі 4..9º морозу, вдень близько 0º.

На свято Водохреще очікується слабко морозна погода з температурами впродовж доби -1..+1º.

Любителям Хрещенських купань слід бути уважними та обережними – незважаючи на товщину льоду на Кременчуцькому водосховищі 20-27 см, відлиги послаблюють його міцність, подекуди є промоїни та ополонки, а тому лід ненадійний.

Із 21 січня прогнозуємо зниження температури

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  метеорологи оголосили жовтий рівень небезпеки.