Загалом в одномандатному виборчому окрузі № 197 ЦВК наразі зареєструвала 11 кандидатів у народні депутати на проміжних виборах.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Опори.

На засіданні 17 вересня Центральна виборча комісія зареєструвала Леоніда Даценка (самовисування), Романа Сущенка («Європейська Солідарність») та Григорія Козьму («Блок Едуарда Гурвіца»).

Попередньо ЦВК вже зареєструвала:

  • 3 вересня Андрія Іллєнка (ВО «Свобода»);
  • 7 вересня Богдана Панкевича (Українська Галицька партія) і Антона Подчапка (партія «Влада народу»);
  • 10 вересня Віталія Войцехівського («Слуга народу»), Сергія Василюка («Народовладдя») та Наталію Степушенко («Нові обличчя»);
  • 14 вересня Олену Козачук (політична партія «Молодий Харків») та В’ячеслава Рєзнікова (політична партія «Команда Андрія Балоги»).

Висування кандидатів на проміжних виборах розпочалося 1 вересня. Політичні партії можуть висувати своїх кандидатів до 20 вересня включно, а ось ті, хто бажають йти шляхом самовисування, мають подати документи до ЦВК до 30 вересня включно. В будь-якому випадку документи на реєстрацію мають бути подані до 30 вересня включно (частина 10 статті 107 Закону). Не пізніш як на п’ятий день з дня прийняття документів для реєстрації ЦВК має прийняти рішення про реєстрацію кандидата в депутати або про відмову (відповідно імена всіх кандидатів будуть відомі до 5 жовтня включно). Кандидат зобов’язується не пізніш як на десятий день з дня реєстрації відкрити рахунок виборчого фонду, за кошти якого має фінансуватися вся передвиборча агітація. Але офіційно агітувати кандидат має право з дня, наступного за днем прийняття ЦВК рішення про реєстрацію.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ЦВК зареєструвала ще двох учасників виборчих перегонів по 197-ому окрузі.