Циклон Petra приніс на Черкащину ускладнення погоди – похолодання, опади у вигляді мокрого снігу, снігу та дощу.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Найбільше випало у західних районах області 10-17 мм або 1-1,5 декадної норми, на решті території - 6-8 мм. Вдень прогнозують опади, переважно у вигляді снігу посиляться до помірних, місцями - значних, дискомфорту додаватиме поривчастий вітер, 15-20 м/с.

Увечері розпочнеться вторгнення холодного повітря, температура знизиться до 3-8º морозу, інтенсивність опадів дещо зменшиться, проте буде слизько.

Вдень 6 лютого на фоні вітряної погоди прогнозують невеликий сніг та подальше зниження температури повітря вдень 0-5º морозу, вночі 4-9º.7 лютого погода істотно не зміниться.
Найхолоднішими прогнозуються субота-неділя, коли температура вночі знижуватиметься до 7-12º морозу, а в день 1-6º морозу. Вітер поступово стихне.

Дорожнім та комунальним службам необхідно вчасно обробляти дороги протиожеледними реагентами. Вітер розгуляється до небезпечних значень, тому будьте обережними під час перебування на вулиці.

Однак вже 10 лютого метеорологи прогнозують черговий атлантичний циклон, який принесе на Черкащину потепління.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що налипання мокрого снігу та ожеледицю прогнозують метеорологи у найближчу добу.