Вітри в тилу циклону повернули на північні румби, відкриваючи шлях арктичному повітрю, через що показання термометрів продовжують стрімко знижуватися. Вже за добу 1 вересня температурний фон 16-17º, а вже 5 вересня прогнозується лише +10º, що відповідає більше початку жовтня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного центру із гідрометеорології Віталія Постриганя.

За прогнозом, перші вихідні вересня будуть досить холодними та без суттєвих опадів. Антициклони «Gaya» І,ІІ забезпечать на Черкащині малохмарні ночі, що разом з надходження холоду знизить нічну температуру від 8-13º (у п’ятницю) до 3-8º (у неділю). Температура вдень, завдяки старанням сонячної енергії буде 12-17º.

На початку нового робочого тижня холодна та без опадів погода утримається. За попередніми розрахунками, після холодного початку, вересень ще побалує і теплими, і тихими днями.

За прогнозом Українського Гідрометцентру, вересень 2021 очікується в межах норми: температура повітря – 15º (норма 15,3º), опади 51 мм (норма 56 мм).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі надзвичайники врятували песика, який застряг між гаражами.