Після морозних ночей, коли метеостанції області фіксували 1-5º морозу у повітрі та 3-7º морозу на поверхні ґрунту та температурний фон відповідав кліматичним показникам листопаду, на Черкащині відбулася перебудова синоптичних процесів на південні.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Тепле повітря з південних широт зумовило підвищення температурного фону до вересневого. Температури вночі підвищилися до 6-8º тепла. Тобто, спостерігаються прогнозовані температурні гойдалки на фоні посиленого вітру.  

Атлантичні циклони рухаються по більш північних широтах, і не мають можливості зіпсувати погоду у нашому регіоні. Тож суттєвих дощів не прогнозуємо.

Ще сьогодні та завтра завдяки домінуванню поля підвищеного тиску, у нашому регіоні сонячна, суха та тепла погода. Температури вночі 5-10º тепла, вдень 15-20º.

У суботу «невпевнене тепло» пізньої осені поступиться місцем арктичному холоду. У зв’язку з чим температура повітря знизиться, і вже вночі 25 жовтня очікуємо 5º морозу, вдень не вище 4-9º тепла.

Приємним «синоптичним сюрпризом» є те, що холод ненадовго. За попередніми оцінками, із 28 жовтня на Черкащину знову повернеться осіннє тепло. Естафету тепла перейме і початок листопада.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що громади Канівщини отримають саджанці у межах проєкту «Зелена планета з МХП».