Канівці та гості міста мали нагоду насолодитися святом музики, яке проходило на приплаві «Авто-Ріки». День вуличної музики відбувся завдяки ініціативі громадської організації суспільних ініціатив «Разом» та Канівського міського відділу культури, які організовують його в нашому місті вже вшосте.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Фестиваль тривав майже 7 годин, за цей час для глядачів встигли виступити більше ста учасників заходу. А просто неба лунали інструментальні композиції, пісні та мелодії різних стилів. Кожен, хто відчував у собі сили вийти на сцену і зіграти свою музику, міг долучитися до фестивалю.

Розпочалося свято музики виступом духового оркестру Канівського фахового коледжу культури і мистецтв, який з особливою майстерністю виконував різноманітні композиції для публіки. Цього дня святкову атмосферу заходу створювали вихованці дитячої школи мистецтв, а також дитячого театру естрадної пісні «Невгамовні», виступи яких проходили під бурхливі оплески глядачів.

Потужно линули композиції у виконанні Євгена Литвина, Романа Лозового, Ярослави Котляр, Марини Кузьмак, Майрамік Авеян, Юрія Кардаша, Діани Левіт, Олександра Павелко, Анастасії Пяткової, Даші Горьової та інших.

Вже надвечір вдячна публіка почала підтримувати музикантів не тільки оплесками, а й танцями. День вуличної музики не залишив байдужим нікого, адже танцювали всі – від малого до дорослого. Також цього дня, всі бажаючі, могли зробити фото на тематичній фотозоні, яку, до слова, облаштували члени Канівської молодіжної ради.

День вуличної музики – це найбільший одноденний фестиваль в Україні, який традиційно проводять у травні у десятках міст та населених пунктів по всій Україні вже понад 7-ми років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що дегустація, конкурси, майстеркласи та фаєр-шоу – детальна програма «Kaniv Beer Fest».