Перед початком сезону сільськогосподарських робіт Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості організовує навчання безробітних громадян на замовлення роботодавців-сільгоспвиробників.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії ОЦЗ.

Для десяти безробітних канівчан розпочалося відповідне навчання на базі ДНЗ «Канівське вище професійне училище». Навчання здійснюється за напрямком «Безпека праці при транспортуванні, зберіганні, застосуванні та торгівлі пестицидами і агрохімікатами» та на замовлення роботодавців ФГ «М.П. Пустовий», ПСП «Яблуневий сад», селянського (фермерського) господарства «Т.В.К.», ТОВ «Науково – виробнича фірма «Урожай».

Під час навчання слухачів курсів ознайомлюють із вимогами застосування та зберігання засобів захисту рослин, згідно з нормами діючого законодавства, із  сучасними технологіями вирощування та захисту сільськогосподарських культур, загальними питаннями з охорони праці тощо. Важливою є також інформація щодо засобів індивідуального захисту та надання першої медичної допомоги.

Після успішного проходження навчання, випускники отримають  допуск (посвідчення) на право роботи, пов'язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що більше 30-ти жителів Келебердянського старостинського округу проконсультували під час виїзної акції фахівці Центру зайнятості.