Наразі підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського районного управління ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Так, днями пройшли уроки безпеки для учнів Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 та Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області, КЗ «Таганчанський ліцей» Степанецької сільської ради Черкаської області, Орловецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Городищенської міської ради, Цвітківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Городищенської міської ради та Калинівського закладу освіти «Заклад загальної середньої освіти І ступеня- заклад дошкільної освіти» Городищенської міської ради.

Під час заходів вогнеборці розповідали дітям як не допустити пожежі вдома та навчали правилам поведінки у разі її виникнення.

Окрім цього рятувальники акцентували увагу школярів на правилах поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, оскільки надзвичайні ситуації пов’язані з вибухами актуальні увесь рік.

Поспілкувавшись з дітворою про безпеку, надзвичайники продемонстрували спорядження та техніку, що використовують у роботі.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, люди гуляють та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відзавтра Черкащина переходить на «жовтий» рівень епіднебезпеки.