Рятувальники разом із поліціянтами влаштували для дітвори відкритий урок 21 січня фахівці «Служби порятунку «101» спільно із працівниками поліції організували для учнів Канівської загальноосвітньої школи № 1 пізнавальний захід.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області.

Метою зустрічі із підростаючим поколінням було виховати у дітей відчуття відповідальності за особисту безпеку та навчити чітко і правильно діяти у випадку надзвичайній ситуації.

Насамперед вогнеборці акцентували увагу п’ятикласників на основні причини виникнення пожеж, оскільки більшість таких ситуацій стаються з вини самих людей. Рятувальники розповіли школярами, як треба діяти у випадку пожежі та за яким номером телефонувати, щоб повідомити про неї Службу порятунку.

Натомість інспектори поліції наголосили на правилах спілкування із поліцейськими, відповідальності за навмисний підпал. Користуючись нагодою, надзвичайники детально розповіли дітям про небезпеку вибухонебезпечних предметів, зокрема боєприпасів минулих війн та замаскованих вибухових пристроїв.

Впродовж заходу дітвора захоплено слухала візитерів, а для того, щоб присутні ще краще запам’ятали правила безпеки, їм був продемонстрований навчальний відеосюжет та роздані тематичні пам’ятки.

Світлина від Канівський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області.

Світлина від Канівський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області.

Світлина від Канівський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що працівники пробації спільно із поліціянтами проводять індивідуально-профілактичну роботу із клієнтами служби.