Сьогодні у другій половині дня проходження холодного атмосферного фронту циклону «OVE» зумовить короткочасні дощі, грози, місцями шквали 15-20 м/с та град.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного центру гідрометеорології Віталія Постриганя.

Вже сьогодні ввечері та найближчої ночі грозові дощі посиляться, подекуди до значних. Розвернувшись на північний, рвучкий вітер наповнить наш регіон свіжістю, температури знизяться: вночі 12-17º, вдень 21-26º. На припинення дощів розраховуємо лише вранці 31 серпня.

1 вересня, на День знань, прогнозуємо помірно теплу погоду. У другій половині дня випадатимуть невеликі дощі. Температура вночі 9-14º, вдень 19-24º. Тому синоптична ситуація сприятиме святковому настрою першачків, їх батьків та вчителів.

Із 2 вересня, внаслідок арктичного вторгнення, жителі області відчують осінню прохолоду. Прогнозується температура вночі 9-14º, вдень 13-18º. За синоптичними розрахунками, середньодобова температура повітря буде на 4º нижче норми та більше відповідатиме середині вересня. Дискомфорту додаватиме прохолодний рвучкий вітер. В цей день ще місцями можливий невеликий дощ. Тому вже зараз потрібно готувати зміну гардероба на осінню форму одягу.

За попередніми розрахунками, надалі до кінця тижня збережеться холодна, вітряна та без суттєвих опадів погода. Температура вночі 5-10º , вдень 14-19º.

У цьому році календарна осінь стартує на Черкащині прохолодною та нестабільною погодою.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що внаслідок ДТП на Канівщині постраждали троє осіб.