Центр надання адміністративних послуг, де мешканці громади зможуть одержати майже півтори сотні послуг, невдовзі відкриється у Степанецькій ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресклубу реформ, опубліковану на  «Прочерку».

Тривають останні ремонтні роботи у будівлі, зручно розташованій у самому центрі села  Степанці – тут, у реконструйованому приміщенні колишньої колгоспної контори  розташується ЦНАП та сільська рада («переїде» сюди із будівлі дитсадка, що уже потребує розширення). Сільська рада уже затвердила перелік послуг, які надаватиме ЦНАП, персонал пройшов навчання – всі чекають лише закінчення підрядником ремонтних робіт.

«Наша громада пройшла відбір програми «U-LEAD з Європою», що надає допомогу у створенні сучасного  ЦНАП – навчання працівників установи та старостинських округів, меблі, комп'ютерну техніку, систему е-документообігу «Вулик». Сьогодні мешканці нашої громади мусять їздити до районного ЦНАПу – часто за десятки кілометрів, витрачаючи час і гроші. Відкриття  власного ЦНАП дозволить нам забезпечити для мешканців громади зручні і доступні  адміністративні послуги, сконцентровані у одній установі», - зауважив голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко.

«ЦНАП надаватиме близько 145 послуг (у деяку послугу входить декілька),  із часом їх перелік буде розширюватися. З досвіду питань, із якими сьогодні найчастіше звертаються мешканці громади до районної установи, наш ЦНАП найчастіше проводитиме реєстрацію права власності і надаватиме земельні послуги, які знаходяться у віданні Держгеокадастру. Щоб зробити адміністративні послуги для усіх мешканців громади максимально доступними, плануємо створити віддалене робоче місце у селі Мартинівка, де люди зможуть отримати той самий перелік послуг, що і у центральному ЦНАПі громади», - зазначає керівник ЦНАПу Людмила Грініченко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявській ОТГ власною технікою ремонтують дороги (фото).