22 серпня напередодні Дня Незалежності України у Каневі відбудеться один з перших кінопоказів довгоочікуваного фільму-притчі за шевченківськими мотивами — «Толока». Презентуватиме картину режисер Михайло Іллєнко. Проєкт реалізується Благодійним фондом «МХП — громаді» в партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку українського кінематографа — дивись українське!». Вхід вільний.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію пресслужби МХП.

«Культура надзвичайно важлива складова життя будь-якого суспільства, а кінематограф — одна з наймасовіших її форм. Нажаль, в цих населених пунктах вже роками немає регулярних кінопоказів, тому місцеві жителі, фактично, відрізані від актуального кіно-дискурсу. Ми вирішили виправити цю ситуацію та влаштувати напередодні Дня Незалежності справжнє свято кінематографу для жителів Канева. Впевнений, це стане значною подією для громади міста», — коментує проєкт Ігор Лещенко, Заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності.

Канівців чекає особливий показ. Місто одне з перших побачить довгоочікуваний фільм-легенду за шевченківськими мотивами — «Толока». Його прем’єру проведе сам режисер фільму, Михайло Іллєнко. Показ відбудеться 22 серпня на Літньому кіноконцертному майданчику ім. Юрія Іллєнка, що на набережній річки Дніпро. Початок сеансу о 21:00, а вже з 20:30 на гостей чекатиме добірка короткометражних фільмів проєкту «Дивись українське». На локації працюватиме фудкорт.

Крім канівців, кіно-свято чекає жителів Миронівки та Степанців. 21 серпня на Миронівському центральному стадіоні відбудеться показ сімейного фільму «Фокстер і Макс» про пригоди 12-річного хлопчика та його собаки-наноробота з суперможливостями. А 23 серпня на степанецькому стадіоні «Марокана» покажуть цьогорічний хіт — іронічну ліричну комедію режисера Антоніо Лукіча «Мої думки тихі».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що вихованці театру ЦКіМ будуть займатися у районному будинку культури.