Про те, яким цей рік був для канівського футбольного клубу «Родень» ділиться враженнями із кореспондентами «Kanos» його президент та головний тренер Михайло Варварський.

«Цей рік був для футбольного клубу «Родень» дуже цікавим і багатим на події. Потрібно відзначити, що клуб знаходиться ще лише на стадії становлення, а в березні відзначав лише тільки першу річницю свого існування.

Визначальним фактором у житті клубу в 2019 році стала участь футбольної команди «Родень» в Чемпіонаті Черкаської області серед команд вищої ліги. Коли навесні виник варіант із можливістю участі канівської команди в елітному дивізіоні області, клуб був ні матеріально, ні фінансово не готовий до участі в змаганнях такого рівня. Проте такої нагоди не можна було втрачати і, порадившись із футболістами та заручившись підтримкою місцевої влади та наших партнерів  і друзів, клуб прийняв виклик  і після довгої перерви канівські любителі футболу знову мали змогу побачити гру кращих команд області на нашому стадіоні.

Звичайно ж наша команда, як могла, намагалася конкурувати з іншими колективами  Чемпіонату, командами, які були укомплектовані високо кваліфікованими футболістами, а фінансова база яких в декілька десятків раз була вищою ніж у ФК «Родень». Проте головне завдання було виконане -  команда зберегла прописку в Вищій лізі Чемпіонату області, набула неоціненного досвіду виступів на подібному рівні та надала шанувальникам  гри  можливість насолоджуватися футбольним дійством.

І сьогодні від усіх футболістів «Родня» - низький уклін всім вболівальникам, які на протязі всього сезону підтримували команду. 

Футбол в нашому місті  люблять, і всім, хто зацікавлений в ньому, потрібно ще дуже багато зробити, щоб повернути ті часи, коли канівську команду вважали однією з найкращих в обласному аматорському футболі.  І потрібно з певною часткою  оптимізму завірити  всіх любителів футболу, що зрушення,  і досить таки вагомі, вже є.   

Клуб веде постійну і цілеспрямовану роботу по розбудові конкурентоздатної команди, залучаючи до неї молодих, перспективних і головне своїх місцевих виконавців. Сьогодні  з командою тренуються і вже грають семеро 15-16 річних вихованців ДЮСШ, які, до речі, приймають участь у змаганнях дитячо-юнацької ліги України, поліпшується матеріальна база клубу.

Поступово набирає привабливого вигляду міський стадіон,  на  якому  змонтована поливна система футбольного поля, встановлені пластикові вікна, та певно найголовніше, це освітлення на центральному та запасному полях. За це та за фінансову підтримку «Футбольного клубу «Родень» велике спасибі від всієї футбольної спільноти особисто Канівському міському Голові -  Ренькасу І.О.,Виконавчому комітету,  депутатам Канівської міської Ради,  директору ТОВ «Магніт-Прилад»  - Федорину Я.В., Голові Правління  «Електромеханічний завод  «Магніт»  -  Чернову С.М.   

Особливі слова подяки  висловлюємо підприємству ПрАТ «Миронівський  хлібопродукт»  та  його директору Форостяній О.М. за чудову футбольну форму та вже неодноразову фінансову підтримку ФК «Родень».  Найщиріша подяка вихованцю канівського футболу, директору ТОВ «Електротехнології» Чорнобривцю І.В. за особисту фінансову допомогу в найважчий для команди момент. 

Насправді в Каневі є ще дуже багато людей, яким потрібно подякувати. Сьогодні футбол, як і всі інші сфери діяльності, потребує великої уваги і чималих затрат. Тож спираючись на розуміння і підтримку керівників міста, керівників підприємств, всіх своїх вболівальників, футбольний клуб «Родень» з оптимізмом і новими надіями зустрічає 2020 рік.

На завершення, хочу подякувати всім футболістам команди за виконану роботу, терпіння і відданість футболу.

Футбольний клуб «Родень» вітає своїх шанувальників, спонсорів, меценатів, всіх любителів футболу з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Здоров’я  вам,  миру  і перемог! Любіть життя і футбол!!!», - зауважив Михайло Варварський.