На поточному тижні погоду Черкащини визначатиме північний антициклон, що сформувався у холодному повітрі, тому температура ще завтра залишиться нижче за кліматичну норму: вночі 12-14º, вдень 21-23º. Дощі можливі, оскільки над Україною «завис» малоактивний атмосферний фронт. Відчуття прохолоди додаватиме щільний північно-східний вітер.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

У середу осередок холоду покине наш регіон, повітря почне прогріватися і вже у четвер прогнозуємо комфортні вночі 14-16º, вдень 25-27º.

За попередніми оцінками, у п’ятницю та найближчі вихідні наш регіон перебуватиме під впливом антициклону, який забезпечить сонячну та суху погоду. В умовах невеликої хмарності та тривалого світлового дня, температура підвищиться: вночі 15-17º, вдень 27-29º.

Сонце наближається до найвищої точки на небосхилі у своєму річному ході, тому до 21 червня найбільша тривалість світлового дня 16 годин 30 хвилин.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що грозовий циклон насувається на Черкащину – метеорологи прогнозують зміну погоди.