Всі служби, організації та установи продовжують виконувати свою роботу. Також ми продовжили укріплювати та доукомплектовувати блокпости, які знаходяться навколо нашого міста. Продовжуємо збір продуктів, одягу, предметів першої необхідності та скляної тари. Вчора відкрили ще один додатковий грошовий рахунок для підтримки територіальної оборони та вимушених переселенців (реквізити можна переглянути на офіційних ресурсах Канівської міської ради).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відсьогодні у нашій громаді у зв’язку з воєнним станом припинено продаж алкоголю, тому що зараз для цього не час. Маємо думати про безпеку, порядок та дисципліну. Що стосується комендантської години, то наразі вона триватиме з 20:00 до 06:00 години.

Завжди тримайте при собі документи. Якщо представники силових структур або територіальної оборони прохатимуть їх перевірити, обов’язково це робіть. Це вимушені заходи, необхідні для виявлення диверсантів!

У разі отримання інформації щодо повітряної тривоги терміново реагуйте на сповіщення, повідомляйте родичам, сусідам, знайомим та негайно йдіть до укриттів. Звертаюся до жителі будинків, будь ласка, по можливості беріть участь у облаштуванні укриттів, розміщених у ваших домівках. Адже перебування в них може бути доволі тривалим. Тому задля власного комфорту необхідно облаштувати бодай місяця для сидіння. Підкреслюю, нині немає ніяких «Я», а є тільки «Ми». Маємо гуртуватися задля спільної безпеки та перемоги.

Закликаю усіх припинити писати під дописами про повітряну тривогу у соцмережах назви вулиць, районів чи іншу інформацію, яка буде корисна ворогу. Я розумію вашу тривогу і бажання допомогти, проте нині це не на часі.

Ще хочу нагадати, користуйтеся даними лише з перевірених джерел інформації та не піддавайтеся на провокації.

Ми переможемо!

Все буде Україна!

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській громаді створюють реєстр вільного житла для евакуйованих громадян.