Завдяки ініціативі депутата ВРУ Геннадія Бобова у Таганчанському дитячому садочку вдалося встановити нове вентиляційне обладнання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на «Нову Добу».

У відповідь на звернення місцевих мешканців стосовно заміни вентиляційного обладнання на кухні Таганчанського дошкільного навчального закладу, нардеп Геннадій Бобов посприяв у придбанні та встановленні сучасного професійного витяжного зонта.

Крім того, Геннадій Бобов вже декілька років опікується цим закладом. Так, за його допомоги у дитячому садочку вдалося встановити сучасне внутрішнє ігрове середовище, поновити матеріально-технічну базу за рахунок новітньої оргтехніки та підключення закладу до всесвітньої мережі Інтернет.

«Нарешті ми досягли омріяного – оновлено майже все технологічне обладнання кухні, де приготування здорової їжі малюкам стає задоволенням для працівників харчоблоку. Нині, як ніколи, у нас одна мета ? всі ми хочемо жити в мирній, міцній, заможній державі. Будувати її, вкладаючи всю любов та мудрість у підростаюче покоління. Завдяки таким людям, як Геннадій Бобов, вселяються добрі надії на краще майбутнє. Щира подяка Геннадію Борисовичу за небайдужість, чуйне серце, щедрість та підтримку», - розповіла завідувачка закладу Олена Микитишин.

Відзначимо також, що дитячий садочок «Ромашка» у Таганчі був відкритий у 1974-ому році. Уже з першого січня 1975 року його відвідували 60 вихованців із двох груп - ясельної та дошкільної. Завдяки організації роботи першої завідувачки Марії Демчук дошкільний заклад 12 років поспіль отримував нагороду – перехідний Червоний прапор від Канівського районного відділу освіти.

Наразі дитячий заклад відвідує 23 дитини.