У найближчі дні на синоптичній авансцені України, залишиться антициклон, який продовжить і на Черкащині період «бабиного літа», з великою кількістю сонця, штилем та температурним фоном у межах норми. Температура вночі 6-11º тепла, вдень 21-26º.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталія Постриганя.

Перші ознаки погодних змін, пов’язаних із наближенням малоактивних циклонів, будуть відчуватися всередині наступного тижня. А це - збільшення хмарності та локальне випадіння невеликих дощів. Проте, температурний фон суттєво не зміниться.

Теплі і погожі дні сприятимуть відпочинку на природі, підготовчим роботам до осінньо-зимового періоду!. «Мінусом» такої погоди є зростання показника пожежної небезпеки у лісах області до високого класу  та збільшення концентрацій шкідливих домішок в атмосфері.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до Дня міста студенти Канівського фахового коледжу культури і мистецтв розмалювали півсфери на Ярмарковій площі (фото).