Особливістю наступного тижня стане «епізод» аномальної спеки - з південних широт почне надходити розжарене повітря, яке «розпікатиме» Черкащину до 32-34º, в окремі дні навіть до 36º. Нас знову чекають майже тропічні ночі 19-21º.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного центру із метеорології Віталія Постриганя.

За попередніми розрахунками, 19 серпня із наближенням атмосферних фронтів із заходу, чекаємо грозові дощі та послаблення спеки.

Спекотна погода створює погіршення екологічної ситуації, метеоумови сприяють накопиченню в приземному шарі атмосфери шкідливих домішок, особливо це відчувається поблизу автобусних зупинок та транспортних розв’язок.

Радимо весь вільний час знаходитися за містом, у паркових зонах та на узбережжі водоймищ. По можливості залишатися у прохолодних або кондиційованих приміщеннях, пити збільшену кількість води та обмежити фізичні навантаження.

Погода сприятиме збиранню врожаю, підготовці ґрунту до сівби озимини, ремонту доріг та підготовки до осінньо-зимового періоду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Кременчуцькому водосховищі виявили рибу, заражену солітером.