У зв’язку зі зниженням показників захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції відповідне рішення ухвалили члени комісії з питань ТЕБ та НС під час останнього засідання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

 «З 30 квітня по 3 травня на самоізоляції перебували 152 особи з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба», 5 травня– 149 осіб. На стаціонарному лікуванні у Канівській багатопрофільній лікарні 30 квітня перебувало 69 осіб, 4 травня– 59 осіб, а вже сьогодні, 6 травня– 57 осіб. Порадившись з начальником відділу освіти Надією Голдою і зважаючи на статистику по захворюваності за останні дні, ми можемо дати можливість учням відвідувати навчальні заклади стаціонарно», - зауважив керуючий справами Володимир Святелик.

Відтак, з 11 травня у Канівській міській територіальній громаді навчально-виховний процес на очній формі буде повністю відновлено для закладів загальної середньої та позашкільної освіти (СЮТ, КМЦТ).  Члени комісії також рекомендують відновити начально-виховний процес на очній формі і в інших закладах освіти: Канівській дитячій школі мистецтв, Канівській санаторній школі, Канівському фаховому коледжу культури і мистецтв, Канівському вищому професійному училищу.

Присутні на засіданні наголошували на важливості дотримання протиепідемічних заходів: масковий режим, збереження соціальної дистанції, дотримання правил особистої гігієни.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за минулу добу на Канівщині виявили 14 нових випадків захворювання COVID-19.