Навчальні заклади Степанецької ОТГ у межах екологічної співпраці Миронівської птахофабрики та громади отримали 5 сучасних кулерів для води.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Під час вручення техніки директорам шкіл, начальник відділу охорони навколишнього середовища підприємства Світлана Ніколаєнко зауважила, що кулери стали винагородою за активну участь школярів у прибиранні й розчищенні території поблизу річки Росава у Степанцях неподалік стадіону.

«Подібні ініціативи формують екологічне виховання дітей, розвивають їхню небайдужість до оточуючої природи, тож ми завжди заохочуємо таку діяльність», - додала еколог.

Як повідомила керівниця відділу освіти Оксана Метелиця, по одному кулеру буде встановлено в Мартинівському й Таганчанському ліцеях, два у Степанецькому ліцеї та ще один – у Беркозівській гімназії.

Коментуючи отримання такого подарунку, директор Степанецького ліцею Станіслав Яременко відзначив, що це ще один крок для комфорту педагогів та учнів: «В нашій школі навчається близько 300 дітей, відповідно працює багато вчителів, тож такі сучасні гаджети як кулери лише допоможуть створити для них ще більш зручну атмосферу. Один кулер точно встановимо в учительській для педагогів, а інший – буде доступний до послуг дітей у супроводі дорослих, адже, насамперед, маємо подбати про безпеку учнів».

У свою чергу голова громади Олександр Яременко, який також був присутній на врученні, відзначив активну підтримку освітньої галузі з боку Миронівської птахофабрики, що лише мотивує до нових проектів та ініціатив.

Попередньо кулери для води також були передані для 5 шкіл Бобрицької ОТГ, а восени минулого року школи Ліплявської ОТГ отримали контейнери для роздільного збору сміття. Всі заходи реалізовуються в межах екологічної взаємодії Миронівської птахофабрики з громадами своєї присутності.

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із нагоди свята Першого дзвоника канівські школи отримали сертифікати від БФ «МХП – громаді».