Відсьогодні працівників закладів освіти Канівської міської територіальної громади, які ухиляються від щеплень проти коронавірусу, почнуть відсторонювати від роботи. Відповідне рішення ухвалили члени комісії з питань ТЕБ та НС в ході останнього засідання, яке відбулося у п’ятницю, 5 листопада.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Як повідомив керуючий справами Володимир Святелик 25 жовтня ц.р. Кабінет Міністрів України затвердив зміни до постанови  від 9 грудня 2020 р. № 1236, в якій відтепер передбачено механізм відсторонення від роботи працівників, які підлягають обов’язковому щепленню проти СOVID-19 та які відмовляються або ухиляються від його проведення.

«В урядовому документі зазначається, що нова норма набуде чинності з 8 листопада. Раніше відповідний документ із переліком професій, які підлягають обов'язковому щепленню, оприлюднило Міністерство охорони здоров'я. До нього увійшли працівники усіх освітніх закладів незалежно від типу власності», ˗ повідомив Володимир Святелик.

Відтак, з 8 листопада ц.р. керівники закладів освіти Канівської міської територіальної громади мають відсторонювати від роботи (виконання робіт) невакцинованих працівників, які відмовляються або ухиляються від проведення обов’язкових профілактичних щеплень проти СOVID-19. Строк відсторонення таких працівників від роботи триватиме до усунення причин, що його зумовили. Відсторонення працівників має здійснюватися шляхом видання наказу або розпорядження керівника з доведенням його до відома особам, які відсторонюються.

«Норми про відсторонення від роботи не стосуватимуться тих працівників, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти СOVID-19 та надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації», ˗ підкреслив Володимир Святелик.

Додамо, надалі Міністерство охорони здоров'я планує розширити перелік професій із обов'язковим щепленням проти коронавірусу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за вихідні на Канівщині виявили 72 нові випадки захворювання на COVID-19.