Прокуратурою Черкаської області спільно з Управлінням СБУ в Черкаській області та Управлінням стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України за останню добу припинено діяльність 2 нелегальних гральних закладів, які в порушення Закону та Розпорядження незаконно здійснювали діяльність у сфері грального бізнесу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури під час спільних скоординованих заходів у межах кримінального провадження (ч. 1 ст. 203-2 КК України) працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській та Управління стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України проведено невідкладні слідчі дії в нелегальних гральних закладах у м. Сміла, де виявлено та вилучено обладнання, за допомогою якого відвідувачам надавались послуги доступу до азартних ігор, документи та інше.

На цей час слідчим внесено клопотання про арешт вилученого майна.

Робота із викриття та припинення діяльності незаконних гральних закладів на території області триває та перебуває на постійному контролі керівництва прокуратури Черкаської області.   

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що черкаська прокуратура судиться із переможцем тендеру на проведення ремонту доріг поблизу Канева.