Цьогорічна груднева погода змінюється швидко, вже бачили снігопади, хуртовини та морози. Наразі південний циклон створив на Черкащині справжню зимову казку та посилив святковий настрій.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Зимова погодна ідилія порушиться, оскільки вже 31 грудня «запрацює» Атлантика і влада над погодою перейде до великої циклонічної депресії з північного заходу. І перший представник цієї системи циклон «Себастіан», вдень 31 грудня проявить себе невеликим мокрим снігом та дощем. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 2-7º морозу, вдень близько 0º.

Новий 2022 рік ПЕРперейме естафету нестійкої з частими чергуваннями хвиль тепла і холоду погоди.

1 січня 2022 року стартує перша січнева відлига. Прогнозуємо невеликий дощ, вночі подекуди мокрий сніг та льодяний дощ. На дорогах слизько. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 2-4º тепла.

Комунальним службам рекомендують прикласти максимум зусиль для очищення доріг та тротуарів від снігової каші, оскільки вночі 2 січня чекаємо зниження температури повітря до 5º морозу. Не прибраний сніг замерзне і створить значні не зручності для водіїв та пішоходів.

Перший тиждень 2022 року характеризуватиметься підвищеним температурним фоном та періодичними опадами, переважно у вигляді снігу та мокрого снігу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 110 спецмашин та більше ста працівників протягом доби працювали на дорогах Черкащини.