Перед затвердженням бюджету на наступний рік депутатами міської ради, його проєкт виноситься на розгляд громадських слухань, однак цьогоріч у зв’язку із пандемією коронавірусу обговорення проєкту бюджету відбудеться в режимі онлайн.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Члени комісії з питань ТЕБ та НС одностайно зійшлися на думці, що на сьогодні проведення будь-яких масових заходів, зокрема, й громадських слухань, заборонено. Присутні розглянули можливість провести громадське обговорення в режимі «онлайн».

«Звісно, такого ніколи не було, ми такого не передбачали, але й COVID-19 також ніхто не передбачав», - зауважив міський голова Ігор Ренькас.

Зрештою, таку пропозицію члени комісії підтримали одноголосно. Відтак, з проектом рішення «Про бюджет Канівської міської територіальної громади на 2021 рік» кожен зможе ознайомитися на офіційному сайті Канівської міської ради, а всі зауваження та пропозиції прийматимуться на електронну адресу та за телефонами. Подробиці за посиланням: http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=3812.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у  третині перевірених на Черкащині закладів торгівлі та ринків порушують карантинні вимоги.