Цього року серпень продовжує характерну тенденцію літа – чергування спекотних днів з прохолодою та дощами. Тому можливі і інтенсивні грози у супроводі шквалів, злив і граду.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного гідрометеоцентру.

Із синоптичної карти видно, Черкащина вступає у вологий період. При цьому температура повітря та атмосферний тиск будуть значно коливатися. Внаслідок блокуючого антициклону циклон із Західної Європи не отримає повноцінного переміщення на схід, а направлятиме свою енергію дещо північніше та південніше нашого регіону. Проте і на Черкащині завтра та у суботу пройдуть локальні грозові дощі. Місцями вони можуть бути значними та у супроводі шквалів 15-20 м/с і граду. Завтра посилені південні вітри забезпечать високі температури (вночі близько 20º, вдень 26-28º). У суботу вони зміняться на північно-західні,  дещо похолодає.

7-8 серпня - хмарно з проясненнями. Без опадів, лише вночі 7 серпня короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний, 7-12 м/с.  Температура вночі 13-18º, вдень 7 серпня  21-26º, 8 серпня 24-29º.

9 серпня - без опадів; 10 серпня  - місцями короткочасний дощ, гроза. Температура вночі 13-18º , вдень 27-32º

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на річці Рось зафіксували масову загибель риби (фото).