У День Святого Миколая поліцейські Черкас завітали до Канівської санаторної школи, де правоохоронці привітали дітлахів зі святом та вручили подарунки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

За традицією, напередодні Дня Святого Миколая, Черкаські правоохоронці відвідали підшефний заклад - Канівську санаторну школу, щоб подарувати малюкам свято.

Передати гостинці приїхав начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Черкаській області Іван Давиденко та начальник відділу організації соціальної роботи управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Черкаській області Лариса Харченко.

Зі світлим святом зимової казки правоохоронці привітали дітей і подарували солодкі подарунки. Також поліціянти, від щирого серця побажали малюкам, щоб росли здоровими, щасливими й кожен день приносив багато різних позитивних емоцій.

На вдячність за візит дітлахи приготували гостям у погонах святковий концерт та зворушливі подарунки.

Зображення може містити: 8 людей, люди стоять, люди на сцені, дитина та у приміщенні

Зображення може містити: 15 людей, люди стоять та дитина

Зображення може містити: 11 людей, взуття, дитина та у приміщенні

Зображення може містити: 12 людей, люди танцюють, люди стоять та у приміщенні

Зображення може містити: 15 людей, люди стоять, дитина та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 250 дітей із Канівської ОТГ отримали привітання до Дня Святого Миколая від Благодійного фонду «МХП – Громаді» (фото).