Вибудовуючи сучасну державу, потрібно не забувати про соціальну сферу – той комплекс заходів, який гарантує соціальний захист усім громадянам: чи це працездатні громадяни, чи пенсіонери, чи незахищені верстви населення. Про це йшла мова під час зустрічі народного депутата Владислава Голуба зі спілкою ветеранів у  м. Каневі.

Під час свого візиту на Канівщину нардеп зустрівся з осередком Канівської міської організації ветеранів України, аби обговорити усі проблемні питання, які сьогодні турбують літніх людей. Зустріч пройшла у Клубі-музеї ветеранів війни та праці.

За словами голови організації Василя Туліна, спілка опікується усіма пенсіонерами Канева, яких сьогодні близько 13 тис. осіб, серед них – і  десять учасників Другої світової війни.

«Це ті люди, які захищали державу, своїми руками її відновлювали і розбудовували. Вони будували школи, заводи, клуби, зводили мости й електростанції, а все своє життя прожили у маленьких будиночках чи квартирах. Вони й сьогодні продовжують турбуватись про майбутнє своїх дітей, онуків, хоч вже й не мають для цього сил і здоров’я»,- говорить Василь Іванович.

У ветеранів сьогодні багато питань до влади, особливо щодо їх соціальних гарантій. Так, члени організації нарікають на те, що у квітні 2018 року Верховною Радою України не був ухвалений проект Закону № 4442 (і альтернативний №4442-1) про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Законопроектами пропонувалося позбавити Кабінет Міністрів повноважень встановлювати розміри пенсій і соцвиплат чорнобильцям і закріпити відповідні розміри в законі про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Зокрема, законодавці пропонували виплачувати від 683 до 1373 грн щомісячної додаткової пенсії особам, які належать до першої категорії потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Турбує  ветеранів  і стан житлово-комунального господарства та робота відповідних служб міста.

Владислав Голуб, в свою чергу,  запевнив ветеранів м.Канева, що підтримував і надалі буде підтримувати законопроекти, якими забезпечуються соціальні гарантії для найвразливіших категорій населення: «За вищевказаний законопроект я теж віддав свій голос. Бо вважаю, що допомагати – це не тільки справа благодійників, а й обов’язок соціальних інституцій держави. Адже кожен громадянин України має право на соціальний мінімум, який повинна забезпечити йому держава. Крім того, про ветеранів має дбати місцева влада. Щодня, а не лише на свята. Тому я і надалі співпрацюватиму  з осередками ветеранів і не тільки в Каневі, а в кожному територіальному центрі на своєму окрузі».  

Під час  зустрічі нардеп ознайомився з експозиціями музею, а хор ветеранів презентував Владиславу Володимировичу найкращі пісні зі свого репертуару.  Спілчани з вдячністю відгукуються про свого нардепа, адже усі питання, з якими вони зверталися до нього, завжди вирішуються позитивно.