Голова Черкаської ОДА Роман Боднар провів нараду із керівниками правоохоронних, силових та контролюючих установ, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

Під час першої ознайомчої зустрічі окреслили загальні принципи співпраці, обговорили проблемні питання структур, реформування та функціонал особового складу та ін. 

«Ви не підпорядковуєтесь адміністрації функціонально, але певний вплив, принаймні публічний, я все ж намагатимуся здійснюват. До мене надходить чимало скарг на роботу правоохоронної системи, деяких територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в Черкаській області. І я не можу на них не реагувати, як і ви.

Не буде кулуарних домовленостей чи дружби з кимось проти когось. Частина з вас, упевнений, розуміють, що ми всі працюємо для громади і держави. Із тими, хто підтримує таку відкриту позицію, – будуємо діалог. Кожен із вас в роботі має дотримуватися принципів якості та доброчесності»,  – зауважив Роман Боднар.

Такі спільні наради планують проводити щомісяця.

_DSC0698

_DSC0692

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник ОДА провів зустріч із головами об’єднаних громад Черкащини.