Олександр Скічко звернувся до голів РДА, ОТГ та керівників міст з проханням зробити усе можливе, аби області не довелося піти на локдаун.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської ОДА.

Голова ОДА доручив впровадити всі можливі превентивні заходи та діяти на випередження. Оскільки, якщо область опиниться в «червоній зоні», як Київ та Одеська область, – доведеться йти на інші умови.

«Відсьогодні у громадських закладах і транспорті посилимо контроль за використанням засобів індивідуального захисту. Просимо міста збільшити кількість громадського транспорту, який виходить на найбільш популярні маршрути, щоб його розвантажити. Розширюємо кількість ліжкомісць – по області і по м. Черкаси. Культмасові розважальні та інші заходи – під тимчасовою забороною. Ресторани, кафе, бари, нічні заклади працюватимуть тільки до 23:00. У цих питаннях усі ми – ОДА, місцеве самоврядування, громадськість, бізнес – в одному човні. Треба допомагати один одному», – наголосив Олександр Скічко.

Стежитимуть за дотриманням обмежень до 25 березня. Якщо будуть масові порушення, то доведеться йти на більш суворі міри.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19.