Очільник ОДА повідомив, що за добу на Канівщині виявили 45 випадків захворювання на COVID-19

Загалом 82 нових випадки COVID-19 зафіксували в Черкаській області за добу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію очільника Черкаської ОДА Сергія Сергійчука. 

Зокрема у м. Черкаси – 12, Сміла – 9, Умань – 1, Драбівський – 1, Звенигородський – 2, Корсунь-Шевченківський – 1, Канівський – 45, Катеринопільський – 1, Смілянський – 4, Черкаський – 4, Чигиринський – 2.

Усього лабораторно підтверджених випадків коронавірусу – 2821.

За даними медичних закладів:

141 особи отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 17 особи з попередньо підтвердженим діагнозом;

924 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції;

1709 (+72) – одужали.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі – 53,4 %.

Черкащина наразі перебуває в усіх чотирьох карантинних зонах. Через тиждень зональність може бути змінена.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на COVID-19 захворіло ще 9 канівців.

Liza

View Comments

  • Ми присяг посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів міської ради - Родину любити - не давали, вишиванок не носимо, з прапорами не бігаємо, кіно імені Іллєнка не дивимося, гімна - там де ще не вмерла Україна - не співаємо, до канівської кланової корупції не належимо, ОТЖЕ - НАМ МОЖНА.

    ***

    Звернення №1 від 17.09.2020.

    Місто Канів. Коронавірус та червона зона - як наслідок існування Канівської кланової корупції ? Ознаки кримінального та адміністративного правопорушення.

    Докладніше

    https://kaniv.info/theme/sam-reshi-svoju-problemu-cherez-oficialnoe-obraschenie-zajavlenie-k-kanevskim-chinovnikam-i-deputatam.1505/page-40#post-39400

    ***

  • Святелик декларація за 2019 рік – заробітна плата – 480 тис. 170 грн.

    Це жесть!!!!

  • Ура! Духовна столичка чи точніше столичечка скоро випередить адміністративну столицю! Так нам баранам і треба! Щоб знали , що з бариг хренові чиновники - одні бариші на умі.

  • Враховуючи таку ситуацію ні в якому разі не можна закривати колгоспний ринок? так?

    • Нема вже колгоспних ринків.... А в Каневі це кормушка для деяких осіб, яких у нормальному селі вимели б сраною мітлою(((((((((((

Recent Posts

Директору комунального закладу культури та його заступниці повідомили про підозру за фіктивне працевлаштування (фото)

Посадовці фіктивно працевлаштовували осіб, вносили неправдиві відомості до офіційних документів та заволоділи бюджетними коштами. Про…

2 години ago

Поблизу дамби у Черкасах виникла пожежа вантажного тепловоза (фото)

Пожежу тепловоза, який перевозив зерно, ліквідували рятувальники двох пожежно-рятувальних частин міста. Про це повідомляє Kanos…

4 години ago

Як придбати дрова жителям Канівської громади?

Корсунь-Шевченківське надлісництво філії ДП «Ліси України» інформує жителів громади про можливість придбання дров’яної деревини для…

5 години ago

1200 металевих скоб виготовили та передали на фронт працівники КП «Благоустрій» (фото)

Від початку повномасштабного вторгнення комунальне підприємство «Благоустрій» Степанецької громади долучається до підтримки захисників і захисниць…

9 години ago

Анонс заходів у Канівській громаді з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції України

Із нагоди відзначення 30-ої річницю ухвалення Конституції України у Каневі та населених пунктах громади заплановано…

1 день ago

Хвиля сильної спеки із Західної Європи вже у вихідні дістанеться до Черкащини

Масштабний антициклон наповнений розпеченим африканським повітрям зараз розжарює 45° спекою Францію, а наступні в черзі…

2 дні ago