З погіршенням погодних умов, працівникам «Райавтодору» доводиться активно працювати над розчищенням та підсипанням доріг Канівщини.

Про це йшлося під час апаратної наради в Канівській РДА, інформує «Kanos».

Так, за словами начальника філії «Канівський райавтодор» Руслана Левченка, з моменту ускладнення погодних умов протягом всього часу відбувається очищення доріг від снігу та їх обробка протиожеледною сумішшю.

В арсеналі дорожників для розчищення автошляхів від снігу, наразі знаходяться 2 піскорозкидувача, 2 трактори - МТЗ-82 та Т-150 (останній потребує заміни коліс та знаходиться в ремонті), 2 патрульні машини та навантажувач. Також у зв’язку із недостатньою кількістю власної техніки, на ліквідацію наслідків сильного снігопаду, представниками «Райавтодору» були залучені технічні засоби інших організацій та фермерських господарств Канівського району.

Крім того, Руслан Левченко повідомив, що лише за період із 5 по 10 січня, підприємстві для посипання доріг використали 140 тонн протиожеледної суміші. Станом на 10 січня у дорожників лишилось 700 тонн протиожеледної суміші та 40 тонн солі. Запас паливно-мастильних матеріалів, зокрема бензину та дизельного палива становить 500 л та 200 л відповідно.