18 лютого проведено зустріч голови Канівської  райдержадміністрації  Юрія Розе з начальником  Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області Світланою Жало.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Метою зустрічі було обговорення шляхів взаємодії та співпраці уповноваженого органу з питань пробації з райдержадміністрацією протягом 2020 року, розгляд питання прийняття програми організаційного забезпечення  діяльності роботи Канівського міськрайонного відділу філії  Центр пробації в Черкаській області. 

Юрій Розе запропонував залучати представників уповноваженого органу з питань пробації до участі в розширених нарадах, засіданнях колегії та інших заходах райдержадміністрації, під час яких є можливість донести до керівництва місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій та громадськості певну інформацію з питань основних напрямів діяльності служби пробації.

Під час зустрічі також було обговорено питання, що стосуються реалізації заходів пенітенціарної пробації та подальшої взаємодії між Канівським міськрайонним відділом філії Центру пробації в Черкаській області та спостережною комісією Канівської райдержадміністрації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині триває робота із виявлення неоформлених працівників.