Начальнику управління інспектування Станіславу Коломійцю вночі невідомі зіпсували автомобіль.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

 «Близько 4 ранку мене розбудив телефонний дзвінок: «У Вас згоріла машина». Спускаюсь – на місці вже зібрались небайдужі сусіди і поліція. Машина ціла, проте розбите лобове скло, пошкоджена обшивка, капот і праве крило. Пакет із запальною сумішшю кинули через розбиту лобовуху, лобова панель приладів трохи підгоріла, проте сильно вогонь не зайнявся. Ну що ж, цього разу обійдусь лише ремонтом.

Звісно, я пов'язую це зі своєю професійною діяльністю. Це було очікувано і прогнозовано. Я був готовий. Вочевидь, що хтось дуже вже прикипів душею до своїх кіосків ) і в такий примітивний спосіб вирішив мені помститись - отак от дрібно і жалюгідно.

Мені це не вперше. Я пережив кілька замахів, минулого року мені вщент спалили машину. У мене хороша «школа», і подібні речі вже давно не лякають. Це своєрідний азарт, стимул, мотивація. Подібні «орієнтири» - це підтвердження того, що я на вірному шляху. Чесно кажучи, я б більше здивувався, якби мою автівку не чіпали», – пише Станіслав у своєму пості у Facebook.

Нагадаємо нещодавно писали про те, що нелегальний видобуток корисних копалин завдав збитків на суму понад 7 млн.грн.