Днями на базі Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, відбулися навчання для керівників новостворених громад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Дзвін».

 «Семінари серії «Кроки для керівників» охоплювали такі аспекти забезпечення ефективної роботи керівництва громади, як якісна освіта та медицина. Керівники громад отримали вичерпну інформацію щодо основних аспектів реформи освіти, основні виклики перед ОМС в управлінні освітою, важливі нюанси забезпечення системи освіти в умовах реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Голів громад дуже зацікавило створення ефективного органу управління освітою на місцевому рівні, джерела фінансування освіти та створення ефективної освітньої мережі в ОТГ.  Так само корисною їм видалась інформація щодо реформи охорони здоров’я в Україні, нового механізму фінансування сектору охорони здоров’я, надання високоякісних послуг первинної медичної допомоги та роль ОТГ в цьому процесі. Дуже важливою складовою цих навчальних заходів було отримання головами громад кращих практик впровадження реформи охорони здоров’я та системи освіти на місцевому рівні», – зауважила радник з муніципальних послуг Черкаського ЦРМС Анна Сарана.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на тренінгу канівців навчали написанню проектів для участі у конкурсі «Село. Кроки до розвитку» 2019.