Участь у підписанні взяли заступник Голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко,  очільники Канівської та Ліплявської громади – Ігор Ренькас та Сергій Геращенко та регіональний директор ВП Ліпляве ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Трохимець.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

 «Агрохолдинг МХП завжди брав участь в житті громад у тому чи іншому форматі. Однак світ дуже динамічний, він змінюється й ми теж постійно розвиваємось та намагаємось впроваджувати у своїй роботі найкращі практики корпоративної соціальної відповідальності. Якщо раніше здебільшого це була благодійність, то нині ми прагнемо розвивати громади, сприяти їх активності й залученості до покращення своїх територій. Саме про це тепер наша співпраця», - відзначив Ігор Лещенко та акцентував увагу на тому, що мова йде про партнерство задля розвитку громад присутності МХП.

У квітні аналогічні меморандуми, за участю директорки фонду Тетяни Волочай, а також директорів ПрАТ «Миронівська птахофабрика» – Ольги Форостяної та ТОВ «НВФ «Урожай» – Олександра Воскобойніка, було підписано зі Степанецькою громадою та Бобрицькою сільською радою.

Загалом же БФ «МХП – Громаді» вже уклав близько 100 меморандумів про співпрацю з партнерськими громадами. Мова йде про громади, що об’єднують понад 600 населених пунктів у 14 областях України, де працює МХП.

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, sitting та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 20 проєктів із Канівщини здобули перемогу у конкурсі мікрогрантів від Благодійного фонду «МХП – Громаді» (фото).