На засіданні круглого столу у районній раді обговорили актуальні проблеми медичного забезпечення спільно з головним лікарем Канівської ЦРЛ, директором комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та сільськими головами ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської районної ради.

Днями  голова районної ради Микола Зоць  провів засідання «круглого столу» з депутатами районної ради та сільськими головами об’єднаних територіальних громад Канівського району, на якому обговорили стан розвитку сімейної медицини в напрямку розвитку телемедицини та інформатизацію установ охорони здоров’я в Канівському районі.

Під час засідання порушили питання, які виникли в зв’язку з реформуванням медичної сфери, також сільські голови ОТГ висловили незадоволення щодо стану доріг таких як Орловець та Григорівка по яким доводиться добиратися медикам та каретам швидкої допомоги.

Вичерпну інформацію з питань, які піднімалися на засіданні та шляхи їх вирішення і перспективи виклала у своєму виступі Наталія Горьова. Віра Шапошник  повідомила, що актуальним питанням у районі на сьогоднішній день залишається недостатнє фінансування.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 28-річній жительці Ліплявого збирають кошти на лікування.